“Neden başkaları kadar başarılı, mutlu, huzurlu olamıyorum?, Hayatımı nasıl daha keyifli, tatmin edici yapabilirim?, Daha doyumlu, yüksek kalitede, istediğim gibi ilişkileri, yaşamı nasıl yaratabilirim, hedeflerime nasıl ulaşabilirim?” gibi sorular cevapsız değil.

Tüm soruların cevapları sende var. Ben, bu cevapları bulman için sahip olduğun potansiyeli ve enerjini çeşitli yollarla ortaya çıkartıp, bir birey olarak doyumlu ve yüksek kalitede bir yaşama sahip olman ve hedeflerine ulaşman için online mentorluk – danışmanlıkla sana yol arkadaşlığı yapıyorum.

ONLINE mentorluk – danışmanlık internet üzerinden günün uzun ve yoğun iş temposundan dolayı yardım almak için zaman bulamayanlar, yaşanan ani değişimler karşısında çaresiz kalıp hemen bir danışmanla görüşmek isteyenler, yaşadığı yerde mentor – danışman bulamayanlar, çeşitli nedenlerden dolayı yüzyüze görüşmeyi tercih etmeyenler, zamansızlık veya olumsuz hava şartları nedeniyle bulundukları yerden ayrılmak istemeyen kişiler için geliştirilmiş bir yöntemdir. Yurt dışında yıllardır uygulanan online danışma ile kendini çok daha rahat hissettiğin ortamda, evinde, ofisinde kahveni yudumlayarak bireysel ve çift olarak mentorluk – danışmanlık alabilirsin. Gerek Türkiye’nin şehirlerinden gerekse yurt dışından kendi alışmış olduğun, kendini gerçek anlamda “kendin olarak” hissettiğin ortamında mentorluk – danışmanlık alabilmen için bireysel ve çift olarak “Online Danışmanlık” sistemini tercih edebilirsin. 

SPİRİTÜEL DANIŞMANLIK | TAROT DANIŞMANLIĞI

Carl Gustav Jung, ünlü İsviçreli psikolog ve psikanalisttir. Rüya analizi, arketipler, bilinçdışı, kolektif bilinçdışı gibi konularda psikolojiye önemli katkıları olmuştur. Bazı modern araştırmacılar, Jung’un sembolizm ve arketipler üzerine olan çalışmalarını tarot kartlarıyla ilişkilendirerek iki alan arasında benzerlikler ve bağlantılar bulmuşlardır. İnsan zihni sembollerle, görsellerle düşünür, günümüzde elektroensefalografi (EEG) ile görüntülenebilen vibrasyonlarla iletişim kurar. Bu nedenle tarot bir fal değildir, insanın zihnini ve arketiplerini sembollerle yansıtan, olasılıklar için enerjisel, felsefik, metaforik rehberlik sanatıdır.

Son zamanlarda kişisel gelişim, farkındalık aracı olarak da sıklıkla kullanılmaya başlanılan tarot, aynı zamanda kendini keşfetme ve ifade etme olanağı da sağlayan mükemmel bir koçluk aracı haline gelmiştir. Tarot, majör ve minör yorumlamasından çok daha fazlasını bilinçdışı, arketip analiz, felsefik, metaforik, enerjisel yorum harmanını gerektirir bu da danışmanın profesyonelliğine bağlıdır. Bugün şirket içi motivasyon ve farkındalık aktivitelerinde de kullanılmaya başlanılan tarot, çalışanların hem iş hem de özel yaşam iletişimlerinde oldukça fark yaratıcı etkiler bırakabiliyor. Hayatınla ilgili her türlü konuda rehberlik, yanıtlar almak istersen “Spiritüel Online Danışmanlığı” tercih edebilirsin.