Danışmanlıkta kişinin farkındalık geliştirmesi gereken alanlarına göre (sosyal hayat, toplum hayatı, iş hayatı, özel hayat) kişiye özel farklı düzeyde uygulamalar yapılmaktadır.

“Neden başkaları kadar başarılı, mutlu, huzurlu olamıyorum?, Hayatımı nasıl daha keyifli, tatmin edici yapabilirim?, Daha doyumlu, yüksek kalitede, istediğim gibi ilişkileri, yaşamı nasıl yaratabilirim, hedeflerime nasıl ulaşabilirim?” gibi sorular cevapsız değil.

Tüm soruların cevapları sende var. Ben, bu cevapları bulman için sahip olduğun potansiyeli ve enerjini çeşitli yollarla ortaya çıkartıp, bir birey olarak doyumlu ve yüksek kalitede bir yaşama sahip olman ve hedeflerine ulaşman için online danışmanlıkla sana yol arkadaşlığı yapıyorum.

ONLINE mentorluk – danışmanlık internet üzerinden günün uzun ve yoğun iş temposundan dolayı yardım almak için zaman bulamayanlar, yaşanan ani değişimler karşısında çaresiz kalıp hemen bir danışmanla görüşmek isteyenler, yaşadığı yerde mentor – danışman bulamayanlar, çeşitli nedenlerden dolayı yüzyüze görüşmeyi tercih etmeyenler, zamansızlık veya olumsuz hava şartları nedeniyle bulundukları yerden ayrılmak istemeyen kişiler için geliştirilmiş bir yöntemdir. Yurt dışında yıllardır uygulanan online danışma ile kendini çok daha rahat hissettiğin ortamda, evinde, ofisinde kahveni yudumlayarak danışmanlık – mentorluk alabilirsin. Seans süresince danışanın kendini çok daha huzurlu ve rahat hissetmesi görüşme sürecini ve verimini danışan açısından çok daha olumlu şekilde etlkiler. Gerek Türkiye’nin başka şehirlerinden gerekse yurt dışından kendi alışmış olduğun, kendini gerçek anlamda “kendin olarak” hissettiğin ortamında danışmanlık alabilmen için “Online Danışmanlık” sistemini tercih edebilirsin.

Bilgi ve randevu için iletişim