Danışmanlık

Danışmanlıkta kişinin farkındalık geliştirmesi gereken alanlarına göre (sosyal hayat, toplum hayatı, iş hayatı, özel hayat) kişiye özel farklı düzeyde uygulamalar yapılmaktadır.

“Kişilik özelliklerim neler?, Güçlü yönlerim neler?, Neden başkaları kadar başarılı – mutlu – huzurlu olamıyorum?, Hayatımı nasıl daha keyifli – tatmin edici yapabilirim?, Daha doyumlu yüksek kalitede, istediğim gibi ilişkileri, yaşamı nasıl yaratabilirim?” gibi sorular cevapsız değil.

Tüm soruların cevapları sen de var. Ben, bu cevapları sahip olduğun potansiyeli ve yaşam enerjini çeşitli yollarla ortaya çıkarıp güçlü bir birey olarak doyumlu ve yüksek kalitede bir yaşama sahip olman için online danışmanlıkla sana yol arkadaşlığı yapıyorum.

ONLINE danışmanlık internet üzerinden günün uzun ve yoğun iş temposundan dolayı yardım almak için zaman bulamayanlar, yaşanan ani değişimler karşısında çaresiz kalıp hemen bir danışmanla görüşmek isteyenler, yaşadığı yerde danışman – mentor bulamayanlar, çeşitli nedenlerden dolayı yüzyüze görüşmeyi tercih etmeyenler, zamansızlık veya olumsuz hava şartları nedeniyle bulundukları yerden ayrılmak istemeyen kişiler için geliştirilmiş bir yöntemdir. Yurt dışında yıllardır uygulanan online danışma ile kendinizi çok daha rahat hissetiğiniz ortamda, evinizde, ofisinizde kahvenizi yudumlayarak danışmanlık – mentorluk alabilirsiniz. Seans süresince danışanın kendini çok daha huzurlu ve rahat hissetmesi görüşme sürecini ve verimini danışan açısından çok daha olumlu şekilde etlkileyecektir. Gerek Türkiye’nin başka şehirlerinden gerekse yurt dışından kendi alışmış olduğunuz, kendinizi gerçek anlamda “kendiniz olarak” hissettiğiniz ortamınızda danışmanlık alabilmeniz için “Online Danışmanlık” sistemini tercih edebilirsiniz.

Bilgi ve randevu için iletişim