Danışmanlık

İnsanlar eşit potansiyeller ile doğarlar. Bazıları potansiyellerini en etkin şekilde kullanırken bazıları bir takım mazeretlerle boğuşurlar. Kişisel gelişim, kişinin yaşam kalitesini artıran bir sistem ve teknikler bütünüdür. Kişinin kişisel gelişim sürecinde en yüksek potansiyelini açığa çıkartmada ve bu potansiyelini en iyi şekilde kullanmada en önemli faktör olan farkındalığı arttırmaktır. Kişi kendi bireysel özelliklerini ve yaşam enerjisini ne kadar farkına varır, tanır, geliştirir ve kullanırsa diğerlerinden o kadar farklı hale gelir, güçlenir ve kendi hayat gemisinin kaptanı olur. Kişisel gelişim danışmanlığı ile kişinin farkındalık geliştirmesi gereken alanlarına göre (sosyal hayat, iş hayatı, özel hayat) kişiye özel farklı düzeyde uygulamalar yapılmaktadır. “Kişilik özelliklerim neler?”, “Güçlü yönlerim neler?”, “Neden başkaları kadar başarılı olamıyorum?”, “Hayatımı nasıl daha keyifli yapabilirim?”,”Daha doyumlu, yüksek kalitede, istediğim gibi bir yaşamı nasıl yaratabilirim?” gibi sorular cevapsız değil. Tüm soruların cevapları siz de var. Ben, bu cevapları sahip olduğunuz potansiyeli ve yaşam enerjinizi çeşitli yollarla ortaya çıkarıp güçlü bireyler olarak doyumlu ve yüksek kalitede bir yaşama sahip olmanız için size yol arkadaşlığı yapıyorum.


ONLINE MENTORLUK – DANIŞMANLIK

Online Danışmanlık

Online Mentorluk, internet üzerinden günün uzun ve yoğun iş temposundan dolayı yardım almak için zaman bulamayanlar, yaşanan ani değişimler karşısında çaresiz kalıp hemen bir mentorla görüşmek isteyenler, yaşadığı yerde danışman – mentor bulamayanlar, çeşitli nedenlerden dolayı yüzyüze terapiyi tercih etmeyenler, zamansızlık veya olumsuz hava şartları nedeniyle bulundukları yerden ayrılmak istemeyen kişiler için geliştirilmiş bir yöntemdir. Yurt dışında yıllardır uygulanan online danışma ile kendinizi çok daha rahat hissetiğiniz ortamda, evinizde, ofisinizde kahvenizi yudumlayarak danışmanlık – mentorluk alabilirsiniz. Seans süresince danışanın kendini çok daha huzurlu ve rahat hissetmesi görüşme sürecini ve verimini danışan açısından çok daha olumlu şekilde etlkileyecektir. Gerek Türkiye’nin başka şehirlerinden, gerekse yurt dışından kendi alışmış olduğunuz, kendinizi gerçek anlamda “kendiniz olarak” hissettiğiniz ortamınızda mentorluk alabilmeniz için “Online Mentorluk” sistemini tercih edebilirsiniz.

“KENDİ HİKAYESİNİ YAZANLAR” DİJİTAL PAZARTESİ BULUŞMALARI

Tek ayrılan sen değilsin. Tek ilişki isteyen sen değilsin. Tek hata yapan sen değilsin. Tek korkan sen değilsin. Tek başarmak isteyen sen değilsin. Tek kaybeden sen değilsin. Tek gitmek, kalmak isteyen sen değilsin. Tek mobbinge, tek tacize uğrayan sen değilsin. Trafikte akmayan tek senin şeridin değil…

Sorunları ve sordukları sorular aynı olan birbirini hiç tanımayan insanların birbirlerini iyileştirebileceğini hiç düşündünüz mü?

Birbirini tanımayan bu insanlar kendilerini başkalarının gözünden görüp, başkalarını da kendi gözleriyle görüp hem iyileşen hem de iyileştiren olur.

Konuşmak, paylaşmak, yargılanmadan dinlenmek ve aynı soruları soran insanların iyileşmek ve iyileştirmek için kendi deneyimlerinden yola çıkarak fikirlerini paylaşması…

İnsanın ihtiyacı olan en önemli şey anlaşılmak, yargısız dinlenmek. İnsanı iyileştiren de bunlardır aslında. “İlişkidir İyileştiren” der İrvin Yalom.

Filmlerde gördüğümüz birbirini hiç tanımayan insanların biraraya gelerek hikayelerini anlatarak iyileştirdiği ve iyileşen olduğu “Neden burada da yok bu gruplardan?” diye sorduğunuz o grup terapilerini dijital olarak hayata geçirdim.

Her Pazartesi saat 21:00 – 22:00 arası Skype’ta benim yönetimimde “Kendi Hikayesini Yazanlar” grubunda buluşuyoruz.

Biz de cinsiyetçilik yok kadın, erkek herkes katılabilir çünkü biz biliyoruz ki kadın ve erkek birlikte bütünüz, birlikte öğreniyor ve büyüyoruz, birlikte güzeliz.

Üstelik katılım ücretsiz!
18 yaş altı katılamaz.

Bilgi ve randevu için iletişime geçiniz.